Telefon: 0262 606 00 41

Çelik Konstrüksiyon Fabrika

Haber Detayları

Çelik Konstrüksiyon Fabrika

Çelik Konstrüksiyon Fabrika günümüz standartlarının üzerinde hizmet sunmaktadır. Yapmış olduğu tüm çalışmalarda müşterisini daima korumuş ve kollamıştır. Geçmişten günümüze değişmeyen kalite anlayışı ile fabrika sökümü, fabrika tadilatı, fabrika bakımı gibi konularda alanında uzman ustaları bulunmaktadır. Her geçen gün hizmet alanını geliştirerek alternatif çözümler sunmuştur.

Çelik Konstrüksiyon Fabrika vermiş olduğu hizmet ve tamamlamış oduğu projelerde 10 yıl garanti vermektedir. Çelik konstrüksiyon günümüzde uzmanlık isteyen önemli konuların başında gelmektedir. Konstrüksiyon işlerinizi yaptırırken işinin ehli işi iyi bilen kişilere yaptırmanız gerekmektedir. Firmamız yapmış olduğu çalışmalarda 7/24 müşteri temsilcileri ile destek sağlamaktadır. 

Günümzde söküm ve bakım gibi konularda firmalar bazı belge ve sertifikası olan firmları özellikle seçmektedir. Firmamız tüm belge ve sertifikalara sahiptir. İşleriniz verilten termin tarihinde en iyi şekilde tamamlanarak sizlere teslim edilmektedir. 

Çelik Konstrüksiyon Fabrikanın Özellikleri: 

- Bölgesel bazlı hizmet vermesi ve yapılan çalışmaları alanında uzman ekibi ile tamamlaması.

- Günümüz standartlarının gerektirdiği yeni nesil ürün ve techizata sahip olması.

- Hizmet, tadilat,bakım gibi konularda 7/24 destek sunması.

- Çalışma alnı ve stok alanlarını sürekli olarak genişletmesi vermiş olduğu hizmet kalitesini yükselmiş bulunmaktadır.

  

 

 

Tags: Çelik Konstrüksiyon Fabrika Çelik Konstrüksiyon Fabrika Montaj Çelik Konstrüksiyon Fabrika Demontaj Çelik Konstrüksiyon Fabrika Sökümü Çelik Konstrüksiyon Fabrika Hangar Çelik Konstrüksiyon Fabrika Maliyeti Çelik Konstrüksiyon Fabrika Fiyatı Darıca Çelik Konstrüksiyon Fabrika

Hizmetlerimizden Bazıları

Blog Haberleri

Müşteri Hizmetlerimiz

Bize ulaşmanız halinde destek ekimiz tüm sorularınızı yanıtlayacaktır.

Destek Ekibimiz
Hızlı İltişim Bize Yazın
© Powered By « G.W.T.A. ». Copyright 2017 © Çelik Konstrüksiyon Fabrika